Iščemo kandidate za prosto delovno mesto:

čistilka (m/ž)

OPIS DELAVNEGA MESTA

Za čiščenje okulističnega centra (ambulante, čakalnice in operacijske dvorane) in za izvajanje drugih nalog s področja higiene ter ukrepov za preprečevanje okužb, iščemo zanesljivo, vestno in urejeno osebo. Delovni čas je pretežno razporejen v popoldanskem času od ponedeljka do petka, občasno tudi ob sobotah.

PRIČAKUJEMO

  • natančnost, vestnost in organiziranost
  • vozniški izpit B kategorije
  • energičnost in hitrost
  • veselje do dela in pozitivna naravnanost
  • zaželjene so izkušnje na področju čiščenja zdravstvenih ustanov
  • zahtevane delovne izkušnje 1 - 3 let

PONUJAMO

  • zaposlitev za polni delovni čas, redno plačilo
  • zaposlitev za določen čas
  • urejene delovne pogoje
  • možnost kasnejše zaposlitve za nedoločen čas
  • mesečno plačilo 900 - 1200 € bruto

Če se prepoznate na tem delovnem mestu in iščete nove izzive, poslovno priložnost ter karierno rast, vas vabimo, da pošljete prijavo z življenjepisom in spremnim pismom na info@morela.si s pripisom PRIJAVA NA DELOVNO MESTO – ČISTILKA  do 15. 9. 2019.