ZAPOSLITEV - OPTIK (M/Ž)

Vabimo vas, da se kot Optik (m/ž)  pridružite uspešni in ambiciozni ekipi Morela optike, ki s predanostjo pacientom postavlja nove standarde v kakovostni skrb za vid in zdravje oči.

V svoje vrste vabimo proaktivno osebo, ki bo odgovorna za opravljanje del in nalog na področju svetovanja in prodaje v optični trgovini v trgovskem centru.

OPIS DELOVNEGA MESTA

  • svetovanje strankam v optični trgovini
  • priprava naročil zaizdelavo očal
  • izdaja očal strankam
  • prevzem in skladiščenje blaga
  • skrb za razkuževanje in čistočo ambulante

PRIČAKUJEMO

  • V. stopnja izobrazbe optik tehnik ali 2 leti delovnih izkušenj v optiki
  • smisel za komunikacijo in delo z ljudmi
  • prijaznost, odgovornost in zanesljivost
  • poznavanje OS Windows
  • vozniški izpit B kategorije

PONUJAMO

V Moreli že skoraj 20 let gradimo in negujemo svojo zgodbo o uspehu in s predanostjo skrbimo za očesno zdravje in dober vid. Ekipo sestavljajajo izobraženi, predani motivirani in ambiciozni sodelavci z jasno vizijo in ciljem, ki preko svojega dela vsakodnevno udejanjajo temeljne vrednote družbe in se identificirajo z njeno kulturo. Želimo, da vsakomur pomagamo doseči, da razvije nove odgovornosti in pridobi nova znanja.

Zaposlenim ponujamo:

  • delovno mesto za polni delovni čas
  • razgibano delo v prijetnem kolektivu
  • stimulativno plačilo
  • redno izobraževanje
  • možnost napredovanja
  • kasnejša možnost zaposlitve za nedoločen čas

Če se prepoznate na tem delovnem mestu in iščete nove izzive, poslovno priložnost ter karierno rast, vas vabimo, da pošljete prijavo z življenjepisom in spremnim pismom na jpratneker@morela.si s pripisom PRIJAVA NA DELOVNO MESTO – OPTOMETRIST do 31. 12. 2019.