ZAPOSLITEV - OPTIK (M/Ž)

Iščemo kandidate za prosto delovno mesto:

optik (m/ž) za delo v optiki

OPIS DELOVNEGA MESTA

  • svetovanje strankam pri izbiri očal, kontaktnih leč in stekel
  • prodaja blaga v optiki
  • opravljanje blagajniških nalog in obračunov poslovanja blagajne za potrebe optike
  • administrativna in druga opravila za optiko

PRIČAKUJEMO

  • Zahtevane delovne izkušnje 1 - 3 let
  • 5. stopnja izobrazbe optik tehnik ali 2 leti delovnih izkušenj v optiki
  • smisel za komunikacijo in delo z ljudmi
  • prijaznost, odgovornost in zanesljivost
  • poznavanje OS Windows
  • vozniški izpit B kategorije

PONUJAMO

  • Delavno mesto za polni delovni čas
  • razgibano delo v prijetnem kolektivu
  • stimulativno plačilo
  • redno izobraževanje
  • možnost napredovanja
  • zaposlitev za določen čas, kasnejša možnost zaposlitve za nedoločen čas

Mesečno plačilo: 1.100 € do 1.300 € bruto.

Če se prepoznate na tem delovnem mestu in iščete nove izzive, poslovno priložnost ter karierno rast, vas vabimo, da pošljete prijavo z življenjepisom in spremnim pismom na info@morela.si s pripisom PRIJAVA NA DELOVNO MESTO – OPTIK do 31. 8. 2019.