Vabimo vas, da se kot Optometrist (m/ž) pridružite uspešni in ambiciozni ekipi očesnega centra Morela, ki s predanostjo pacientom postavlja nove standarde v kakovostni skrb za vid in zdravje oči.

V svoje vrste vabimo proaktivno osebo, ki bo odgovorna za opravljanje del in nalog na področju optometrije.

OPIS DELOVNEGA MESTA

  • predpisovanje korekcijskih očal
  • predpis mehkih kontaktnih leč
  • opravljanje informativnih posvetov o odpravi dioptrije
  • pomoč zdravniku pri izvajanju specialističnih pregledov
  • izvajanje nadzora nad administracijo glede pravilnosti vnosa podatkov v elektronske kartoteke
  • spodbujanje izboljšanja kakovosti in prizadevanj za varnost pacientov
  • skrb za razkuževanje in čistočo ambulante

PRIČAKUJEMO

  • samostojnost, odgovornost in zanesljivost
  • izpit B kategorije
  • znanja za predpis poltrdih kontaktnih leč
  • znanje nemščine ali italijanščine

PONUJAMO

V Moreli že skoraj 20 let gradimo in negujemo svojo zgodbo o uspehu in s predanostjo skrbimo za očesno zdravje in dober vid. Ekipo sestavljajajo izobraženi, predani motivirani in ambiciozni sodelavci z jasno vizijo in ciljem, ki preko svojega dela vsakodnevno udejanjajo temeljne vrednote družbe in se identificirajo z njeno kulturo. Želimo, da vsakomur pomagamo doseči, da razvije nove odgovornosti in pridobi nova znanja.

Zaposlenim ponujamo:

  • redno zaposlitev
  • stimulativno plačilo
  • velik poudarek dajemo strokovnemu razvoju zaposlenih
  • spodbujamo učenje ali nadgrajevanje znanja tujih jezikov
  • svobodo pri izvedbi projektov
  • dinamično in kakovostno delovno okolje
  • skrbimo za predajanje znanja med zaposlenimi
  • zaposlitev za določen čas, kasnejša možnost zaposlitve za nedoločen čas

Če se prepoznate na tem delovnem mestu in iščete nove izzive, poslovno priložnost ter karierno rast, vas vabimo, da pošljete prijavo z življenjepisom in spremnim pismom na jpratneker@morela.si s pripisom PRIJAVA NA DELOVNO MESTO – OPTOMETRIST do 31. 12. 2019.